• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

MindhacKK

Роденден
21 декември 1986 (Возраст: 34)
Прекар
ShenguL
Професија
Inzener po Informatika
Омилен цитат
Life is not the amount of breaths you take, it's the amount of moments that take ur breath away...
Програмски јазици
java, c++, c#
Најчесто користени апликации
autodesk 3ds max, adobe flash, sony vegas, autodesk combustion
Омилен спорт
Fudbal
На врв Дно