• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Mimka

Роденден
28 август 1988 (Возраст: 33)
Прекар
Mime
Професија
Student
Музика
Rnb , Rap, Rock
Програмски јазици
C++
Омилен спорт
Fudbal
На врв Дно