1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
mimica
Последна активност:
16 Јуни 2020
Зачленет:
15 Декември 2010
Мислења:
77
Допаѓања:
22
Поени од трофеи:
85
Пол:
Женско
Роденден:
22 Јануари 1986 (Возраст: 34)

Сподели

mimica

Intern, Женско, 34

mimica последен пат беше виден (како):
16 Јуни 2020