1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Mimi- NL
Последна активност:
25 oктомври 2014
Зачленет:
24 oктомври 2014
Мислења:
13
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
25
Пол:
Женско

Сподели

Mimi- NL

Intern, Женско

Mimi- NL последен пат беше виден (како):
25 oктомври 2014