1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
milky
Последна активност:
21 Февруари 2012
Зачленет:
31 oктомври 2010
Мислења:
20
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5

Ги следи 1

Сподели

milky

Intern

milky последен пат беше виден (како):
21 Февруари 2012