1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by Milkovski

 1. Milkovski
  Мислење на профил

  0xB16B00B5

  0xB16B00B5
  Нов статус од Milkovski, 1 Септември 2012
 2. Milkovski
  Испрати

  Вашиот WEI скор

  [IMG]
  Мислење од: Milkovski, 1 Септември 2012 Во форумот: Microsoft Windows
 3. Milkovski
 4. Milkovski
 5. Milkovski
 6. Milkovski
 7. Milkovski
 8. Milkovski
  looooolll :))
  Мислење од: Milkovski, 7 oктомври 2011 Во форумот: Останати
 9. Milkovski
 10. Milkovski
  Тема

  Music Manager

  Coded in C# [IMG] http://rapidshare.com/files/353864055/mnginstaller_v1.exe
  Тема од: Milkovski, 4 Март 2010, 4 одговори, Во форумот: C // C++
 11. Milkovski
 12. Milkovski
 13. Milkovski