1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Milkovski
Последна активност:
22 Септември 2012
Зачленет:
13 Март 2009
Мислења:
23
Допаѓања:
4
Поени од трофеи:
20
Пол:
Машко

Сподели

Milkovski

Intern, Машко

0xB16B00B5 1 Септември 2012

Milkovski последен пат беше виден (како):
22 Септември 2012