• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од mile5

  1. M

    ИТ обуки за невработени 2014-та

    Zdravo, pred nedela dena bev na testiranje za Java i izvadiv solidni poeni na tapa testot :D, i po nekolku dena mi se javija za da dojdam da potpisam dogovor za otpochnuvanje na obuka. E sea me interesira edno nesto od ovie postarive sto bile so imaat iskustvo, dali vo dogovorot imase nekoj clen...
На врв Дно