1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Mile-P
Последна активност:
19 Јануари 2014
Зачленет:
18 Јануари 2014
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Ги следи 1

Пол:
Машко
Роденден:
18 Август 1990 (Возраст: 29)

Сподели

Mile-P

Intern, Машко, 29

Mile-P последен пат беше виден (како):
19 Јануари 2014