1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
MilanS87
Последна активност:
16 Март 2018
Зачленет:
31 Август 2010
Мислења:
99
Допаѓања:
20
Поени од трофеи:
70
Пол:
Машко
Занимање:
Web Developer

Сподели

MilanS87

Intern, Машко

MilanS87 последен пат беше виден (како):
16 Март 2018