1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
MikickoHC
Последна активност:
15 Февруари 2019 at 19:03
Зачленет:
26 Февруари 2016
Мислења:
1,690
Допаѓања:
1,286
Поени од трофеи:
442

Следачи 4

Пол:
Машко
Роденден:
Април 11
Локација:
Скопје - Аеродром
Занимање:
Дегустатор на Е-Течности

Сподели

MikickoHC

Practice makes perfect, Машко, од Скопје - Аеродром

MikickoHC последен пат беше виден (како):
[Преку Tapatalk] Прегледува тема, 15 Февруари 2019 at 19:03