• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од Miki772

 1. M

  Xbox One 500gb + fifa 17

  значи пробав со дебитна картица од комерцијална каде ставив адреса од Америка од Колорадо и ми даде дека трансакцијата е неуспешна кога ја проверив картицата беа резервирани 366ден им пишав микрософт ми вратија дека парите не се префрлени кај нив така да се надевам од банка ке ги вратат за ден...
 2. M

  Xbox One 500gb + fifa 17

  Ја сето ова од пц треба да го правам. ? Зашто ја од таблет и од xbox пробувам цело време и до сега од една картица ми земаа 366ден а друга 54ден не се нормални. а ми дава неуспешно.
 3. M

  Xbox One 500gb + fifa 17

  еве пак пробувам да купа картичка од 9.99$ и пак ми дава We’re having trouble processing your payment and we’d like to get it sorted out.
 4. M

  Xbox One 500gb + fifa 17

 5. M

  Xbox One 500gb + fifa 17

  Здраво дечки , Пред некој ден земав Xbox one 500gb + fifa 17 од t-home кодот што го имаше на картичка ми да дава дека е искористен 29.07.2017 дали има некоја финта за да ја симнам или да вртам во T-home и да видам што е работава. И може ли некој да ми каже како да купам live gold card веќе...
На врв Дно