• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од miki32

 1. M

  Рецензија LG 42 LS570S Review

  Дали постои начин да се регулира замачкувањето при брзи сцени? Јас имам lg37ls570s и кога гледам ептен брзи сцени на HD поради помалото замачкување имам филинг дека видеото е забрзано. Каде се наоѓа опцијата eye care во менито?
 2. M

  Каков телевизор да купам

  Дали некој може да ми каже кој од листава со телевизори е најдобро да го купам и зошто? Model: SAMSUNG UE 32 EH 5300 WXXH •32"(81cm) Full HD LED TV •SMART TV, Wi-Fi ready, Skype ready, Anynet+ •Резолуција:1920x1080 •100Hz CRM •Mega Dynamic Contrast •Dolby Digital Plus •3xHDMI, Scart, PC in...
На врв Дно