1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Miki23
Последна активност:
20 Февруари 2019
Зачленет:
2 Септември 2013
Мислења:
39
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
70

Ги следи 2

Пол:
Машко
Роденден:
7 Јуни 1996 (Возраст: 23)

Сподели

Miki23

Intern, Машко, 23

Miki23 последен пат беше виден (како):
20 Февруари 2019