1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Miki2
Последна активност:
27 oктомври 2016
Зачленет:
3 Март 2015
Мислења:
2
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5
Пол:
Машко
Роденден:
12 Април 1995 (Возраст: 25)

Сподели

Miki2

Intern, Машко, 25

Miki2 последен пат беше виден (како):
27 oктомври 2016