1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Miki123
Последна активност:
10 ноември 2013
Зачленет:
6 ноември 2013
Мислења:
2
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5
Пол:
Машко
Роденден:
1 Јануари 1931 (Возраст: 89)

Сподели

Miki123

Intern, Машко, 89

Miki123 последен пат беше виден (како):
10 ноември 2013