1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Мики-MK
Последна активност:
9 Април 2012
Зачленет:
3 Јануари 2012
Мислења:
13
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5
Пол:
Машко
Роденден:
19 ноември 1996 (Возраст: 23)

Сподели

Мики-MK

Intern, Машко, 23

Мики-MK последен пат беше виден (како):
9 Април 2012