1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
mike91
Последна активност:
18 Март 2010
Зачленет:
7 Јуни 2007
Мислења:
4
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Роденден:
6 Септември 1985 (Возраст: 34)

Сподели

mike91

Intern, 34

mike91 последен пат беше виден (како):
18 Март 2010