1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by mihovkris

 1. mihovkris
 2. mihovkris
  [IMG]
  Мислење од: mihovkris, 19 oктомври 2019 во 20:10 Во форумот: Боречки клуб
 3. mihovkris
 4. mihovkris
  Го ѕирна ова?
  Мислење од: mihovkris, 18 oктомври 2019 во 11:39 Во форумот: Oстанато
 5. mihovkris
  Испрати

  Torrent Invites Giveaway

  Уште крвна слика и мокраќа да побараат.
  Мислење од: mihovkris, 18 oктомври 2019 во 11:17 Во форумот: Останато
 6. mihovkris
 7. mihovkris
 8. mihovkris
 9. mihovkris
 10. mihovkris
 11. mihovkris
 12. mihovkris
  Друг некој нешто?
  Мислење од: mihovkris, 3 oктомври 2019 Во форумот: Продавам
 13. mihovkris
 14. mihovkris
 15. mihovkris
  Ryzen 5
  Мислење од: mihovkris, 3 oктомври 2019 Во форумот: Oстанато