1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

mihovkris's Recent Activity

 1. mihovkris одговори на темата SSD - бенчмарци, сетап, искуства, предлози и прашања (генерална дискусија).

  Кај мене не сака Rapid Technology драјверот. Имам i7 4720HQ и EVO 850 Ако некој најде драјвер, благодарен ќе ви бидам. Дај ми го мене...

  16 Август 2019 во 22:33
 2. mihovkris одговори на темата Проблем со Asus X70AB.

  Дај бе да идеме на часови по писменос и храматика куде њега.

  16 Август 2019 во 20:05
 3. mihovkris одговори на темата Купувам thermal pads.

  @G4M3R како е другар? :D [IMG]

  15 Август 2019 во 01:02
 4. mihovkris одговори на темата Купувам thermal pads.

  47 - 55

  14 Август 2019 во 17:30
 5. mihovkris одговори на темата Купувам thermal pads.

  Ставив Grizzly Kryonaut паста на лаптопов, пак стига до 93 степени кога играм WoW на 5/10 сетинзи, 60 фпс. Спобудалев веќе не знам што...

  14 Август 2019 во 14:12
 6. mihovkris одговори на темата Купувам thermal pads.

  Колку е подобро да се користи чудово отколку паста на лаптоп? И дали е подобро уопште?

  14 Август 2019 во 03:05
 7. mihovkris одговори на темата Windows 10 генерална дискусија.

  Торент од generation2 .. 3 години and counting.

  13 Август 2019 во 19:33
 8. mihovkris одговори на темата SSD - бенчмарци, сетап, искуства, предлози и прашања (генерална дискусија).

  Ривјус по интернет велит дека до 750 тера издржувале :D

  12 Август 2019 во 20:28
 9. mihovkris Прикачи датотека во темата SSD - бенчмарци, сетап, искуства, предлози и прашања (генерална дискусија).

  Еве и од домашниот ЕVO, година ипол стар, 8TB запишани: [ATTACH]

  upload_2019-8-12_17-33-11.png 12 Август 2019 во 17:33
 10. mihovkris одговори на темата Препорака за леткум, вакум пумпа итн.

  Порачав веќе тоа погоре, цел комплет 800 денари. Фала ти.

  12 Август 2019 во 08:19
 11. mihovkris одговори на темата Препорака за леткум, вакум пумпа итн.

  Па не, ми треба за по дома да залемам некоја жичка еднаш у месецот. Вториов ми изглеа добар, и ќе го земам. Фала ти, ова барав, да...

  12 Август 2019 во 06:37
 12. На mihovkris му/ѝ се допаѓа мислењето на Metuzalem во темата Препорака за леткум, вакум пумпа итн.

  @mihovkris Ако не ти е за ептен озбилна работа, што не го земеш најпродаваниот леткум (или овој). Гледам дека ривјуата им се главно...

  12 Август 2019 во 06:36
 13. mihovkris одговори на темата Препорака за леткум, вакум пумпа итн.

  Сеа видов 360 денари шипинг .. ќе барам нешто друго : )

  12 Август 2019 во 04:30
 14. mihovkris одговори на темата Препорака за леткум, вакум пумпа итн.

  Некој? Сакам да земам во најскоро време, не е проблем чекање од али.

  11 Август 2019 во 21:33