• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

mihailov99

Прекар
mihail99
Професија
musician
Омилен цитат
Zosto Bog ne dojde da mu sudi na svetot tuku svetot da se spasi preku nego Jovan 3:17
Музика
Jazz Pop Rock
Програмски јазици
cobol
Најчесто користени апликации
Cubase
Омилен спорт
Kosarka

Трофеи

  1. 50

    5 Години со нас

    Вие сте член на овој форум цели 5 години. Никогаш не се откажувајте!
На врв Дно