• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
M
Реакции
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења За

 • Виодв по форумов дека продаваш Radeon HD 5870. Ме интересира дали имаш една моментално или дали можеш да се најде по порачка. Ако сеуште продаваш пиши цена па ќе се договориме подетално.

  Фала и поздрав,

  Иван
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно