• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
M
Реакции
0
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

 • Виодв по форумов дека продаваш Radeon HD 5870. Ме интересира дали имаш една моментално или дали можеш да се најде по порачка. Ако сеуште продаваш пиши цена па ќе се договориме подетално.

  Фала и поздрав,

  Иван
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно