1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
MIDNIGHT WALKER
Последна активност:
23 oктомври 2013
Зачленет:
23 Јули 2007
Мислења:
338
Допаѓања:
8
Поени од трофеи:
45

Следачи 1

Сподели

MIDNIGHT WALKER

Intern

MIDNIGHT WALKER последен пат беше виден (како):
23 oктомври 2013