1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
micce
Последна активност:
19 Март 2020
Зачленет:
13 Февруари 2017
Мислења:
12
Допаѓања:
6
Поени од трофеи:
10

Ги следи 1

Пол:
Машко
Роденден:
15 Јануари 1992 (Возраст: 28)
Локација:
Скопје
Занимање:
3Д Артист

Сподели

micce

Intern, Машко, 28, од Скопје

Едно око Џеки. 24 Март 2017

micce последен пат беше виден (како):
19 Март 2020