1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
miawallace66
Последна активност:
23 ноември 2013
Зачленет:
30 oктомври 2013
Мислења:
1
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
25

Ги следи 1

Следачи 1

Пол:
Женско
Роденден:
12 Септември 1991 (Возраст: 28)

Сподели

miawallace66

Intern, Женско, 28

miawallace66 последен пат беше виден (како):
23 ноември 2013