1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат Metuzalem

 1. aalekso0

  Intern, Машко, 52
  Мислења:
  17
  Допаѓања:
  22
  Поени од трофеи:
  20
 2. Astraion

  Unstoppable , Машко, 39, од Струмица
  Мислења:
  1,639
  Допаѓања:
  2,485
  Поени од трофеи:
  1,492
 3. Bambuca

  On your way to fame, Машко, 30, од Кавадарци
  Мислења:
  552
  Допаѓања:
  573
  Поени од трофеи:
  205
 4. bicikle

  On your way to fame
  Мислења:
  1,803
  Допаѓања:
  862
  Поени од трофеи:
  442
 5. Clint Taylor

  Intern, Машко, 28, од Неготино
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  10
 6. Embre

  Intern, Машко, 41
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  10
 7. Innateka

  Intern
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  3
  Поени од трофеи:
  10
 8. krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  10,011
  Допаѓања:
  9,650
  Поени од трофеи:
  2,317
 9. ksimon

  Gaining Experience
  Мислења:
  356
  Допаѓања:
  193
  Поени од трофеи:
  165
 10. masterficx

  Gaining Experience
  Мислења:
  1,345
  Допаѓања:
  349
  Поени од трофеи:
  602
 11. Mihajlo Micho

  Gaining Experience, Машко, 45
  Мислења:
  225
  Допаѓања:
  324
  Поени од трофеи:
  140
 12. Mirche Nikolovski

  Gaining Experience, Машко, 22, од Радовиш
  Мислења:
  228
  Допаѓања:
  63
  Поени од трофеи:
  135
 13. Nick192

  Gaining Experience, Машко, од Stip , 2000
  Мислења:
  63
  Допаѓања:
  53
  Поени од трофеи:
  50
 14. prichina

  Cuda 5.5, Машко, 37, од Скопје
  Мислења:
  7,810
  Допаѓања:
  5,012
  Поени од трофеи:
  2,312
 15. RStela

  Intern
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 16. Sharlovski

  Unstoppable , Машко, 35, од Ресен
  Мислења:
  1,078
  Допаѓања:
  2,394
  Поени од трофеи:
  1,345
 17. Skopski4Ever

  Gaining Experience, Машко, 36
  Мислења:
  71
  Допаѓања:
  130
  Поени од трофеи:
  80
 18. smdprint

  Gaining Experience, Машко, 52, од Струга
  Мислења:
  378
  Допаѓања:
  170
  Поени од трофеи:
  312
 19. Todor91

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  765
  Допаѓања:
  601
  Поени од трофеи:
  512
 20. TodoT

  Gaining Experience, Машко, 39, од Гевгелија
  Мислења:
  95
  Допаѓања:
  123
  Поени од трофеи:
  70