1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
metsi
Последна активност:
6 Април 2010
Зачленет:
2 Март 2010
Мислења:
3
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Сподели

metsi

Intern

metsi последен пат беше виден (како):
6 Април 2010