1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Metomkd
Последна активност:
4 Март 2020
Зачленет:
8 oктомври 2016
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко
Роденден:
17 Јануари 1983 (Возраст: 37)

Сподели

Metomkd

Intern, Машко, 37

Metomkd последен пат беше виден (како):
4 Март 2020