1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Metodija
Последна активност:
30 Јули 2019
Зачленет:
23 Август 2013
Мислења:
6
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
55
Пол:
Машко
Роденден:
27 ноември 1988 (Возраст: 31)

Сподели

Metodija

Intern, Машко, 31

Metodija последен пат беше виден (како):
30 Јули 2019