1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Трофеи освоени од METhAMORPH

 1. 50
  Доделено: 29 Мај 2016

  5 Години со нас

  Вие сте член на овој форум цели 5 години. Никогаш не се откажувајте!

 2. 5
  Доделено: 22 Февруари 2013

  Допаднато мислење

  На некого му се допаѓа едно од твоите мислења.

 3. 5
  Доделено: 3 Декември 2012

  Прво мислење

  Постирај едно мислење на форумот