1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
METhAMORPH
Последна активност:
3 Јануари 2018
Зачленет:
27 Јуни 2009
Мислења:
19
Допаѓања:
4
Поени од трофеи:
60

Сподели

METhAMORPH

Intern

METhAMORPH последен пат беше виден (како):
3 Јануари 2018