1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
menni
Последна активност:
5 Април 2020
Зачленет:
25 Февруари 2012
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
65
Пол:
Женско
Роденден:
23 ноември 1979 (Возраст: 40)

Сподели

menni

Intern, Женско, 40

menni последен пат беше виден (како):
5 Април 2020