• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
mendi19
Реакции
11
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

  • Имаш еден куп грешки во JAVA програмот.. ќе пробам да ги исправам.. Една е следната: функцијата додади не треба да стои во испит, туку во Студент и треба влезниот арг да го додаде во листата на испити. Второ, фрла исклучок, ама што ако не фрли исклучок...
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Дно