• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
mendi19
Реакции
11

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења За Огласи

  • Имаш еден куп грешки во JAVA програмот.. ќе пробам да ги исправам.. Една е следната: функцијата додади не треба да стои во испит, туку во Студент и треба влезниот арг да го додаде во листата на испити. Второ, фрла исклучок, ама што ако не фрли исклучок...
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Дно