• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

memento

Роденден
11 февруари 1983 (Возраст: 38)
Професија
Систем Админ
Омилен цитат
Bolje 100 godini bogat nego 1 den siromashen
Најчесто користени апликации
SolarWinds, GPMC, Winternals tools ...
Омилен спорт
Hanging on 127.0.0.1
Интереси
Deployment, virtualizacija, WS2K>,Security, Titty Bitches

Трофеи

 1. 5

  Се допаѓате некому

  Некој некаде реагираше позитивно на некоја од вашите пораки. Продолжете така за да добиете повеќе!
 2. 5

  Прва порака

  Напишете порака некаде на сајтот за да го добиете овој трофеј.
На врв Дно