1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
memento
Последна активност:
29 Јануари 2013
Зачленет:
23 Мај 2010
Мислења:
80
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
10
Роденден:
11 Февруари 1983 (Возраст: 36)

Сподели

memento

Intern, 36

memento последен пат беше виден (како):
29 Јануари 2013