• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од meki95

 1. M

  Зошто ми кочат игрите?

  Ej jas imav windows sp2, i sega staviv windows sp3 i pak mi ko4at igrite a i v4era go preinstalirav pc-to. :D
 2. M

  Зошто ми кочат игрите?

  pomognete pls jas imam athlon 5000 so 2.61 ghz, i grafi4ka ge force 8600gt i 2gb ram a igrite mi ko4at i toa sega counter strike 1.6 ne mi ko4i a ostanatite igri mn ko4at COD5, COD4,Wheelman, Assassins Creed.....
 3. M

  Зошто ми кочат игрите?

  nezz zs mi ko4at igrite a imam 2 gb ram 1 gb grafika i 5.2 gigaherci procesor athlon, a mi ko4at cs 1.6, cs source, COD 4,Cod2,Cod5... Ako znaete so e problemot kazite pls.
 4. M

  Проблем со CoD2

  ej a mozes li da mi go dades win xp sp 3 ? stavi go na mega upload i jas ke go downloadiram samo stavi go vo iso...
 5. M

  Проблем со CoD2

  cod 2 jas go koristam nod 32 eset smart security a gi is4istiv virusite i pak mi ko4i cod 2 !
 6. M

  PROBLEM so call of duty 2

  jas imam problem so cod 2 koga ke ja vklu4am mi ko4i a imam 2 gb ram ge force 8600 i athlon 5000. Sto moze da e ?
 7. M

  Проблем со CoD2

  mozete li da mi kazete zosto mi ko4i igrata cod 2 vo igranje pa pak prestane da ko4i pa pak po4ne da ko4i a imam jaka konfiguracija 2 gb ram 1 gb ge force 8600 i athlon 5000
 8. M

  Проблеми со игри

  call of duty 2 Imam problemi so cod 2, a imam jaka konfiguracija ge force 8600, athlon 5000, 2 gb ram. Igrata mi ko4i vo igranje. Sto e problemot
На врв Дно