1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
MegaLady
Последна активност:
25 Август 2016
Зачленет:
11 Мај 2016
Мислења:
4
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
25
Пол:
Женско
Роденден:
17 Август 1988 (Возраст: 31)

Сподели

MegaLady

Intern, Женско, 31

MegaLady последен пат беше виден (како):
25 Август 2016