1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј
medicinarce
Последна активност:
6 Јуни 2020 во 17:22
Зачленет:
20 Јули 2008
Мислења:
94
Допаѓања:
27
Поени од трофеи:
235

Ги следи 1

Следачи 1

Пол:
Машко
Роденден:
Март 9
Локација:
Скопје
Занимање:
шуруп мајстор

Сподели

medicinarce

Intern, Машко, од Скопје

medicinarce последен пат беше виден (како):
6 Јуни 2020 во 17:22
  1. medicinarce
   medicinarce
   071 333 190 e moeto brojce. Ja sum nikola, pobaraj me slobodno, moze da se dogovorime :)

   pozdrav
  2. mik1
   mik1
   mozes li da mi dades broj da se cueme za da se dogovorime eventualno za kompjuterot sto go prodavas. pozdrav
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За

  Пол:
  Машко
  Роденден:
  Март 9
  Локација:
  Скопје
  Занимање:
  шуруп мајстор
  Processor & Cooler:
  AMD Ryzen™ 5 2600 | Wraith Stealth Cooler
  Storage:
  120GB SSD | 1TB HDD | 250GB HDD
  PSU:
  CoolerMaster B700 ver.2
  RAM:
  12GB HyperX Fury DDR4
  VGA:
  MSI GTX1050TI Gaming X 4GB
  Case:
  DeepCool Smarter
  Motherboard:
  Asrock B450M Pro 4
  OS:
  Windows 10
  Прекар:
  KaZaN
  Професија:
  шуруп мајстор
  Омилен цитат:
  How You Doin`...
  Музика:
  techno, house, и разна ДОБРА музика...
  Најчесто користени апликации:
  Google Chrome, BitTorrent и остало..

  Потпис

  a.K.a. " KaZaN "