1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат mdeni

 1. bogoevski

  Unstoppable , Машко, од Hønsebybotn
  Мислења:
  1,663
  Допаѓања:
  2,680
  Поени од трофеи:
  1,627
 2. borcep

  Practice makes perfect, Машко, 39, од Скопје
  Мислења:
  865
  Допаѓања:
  1,427
  Поени од трофеи:
  280
 3. bubo_80

  Intern, Машко, 40
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  5
 4. CDR``

  Intern, Машко, 23, од Кочани
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  20
 5. kocani

  Intern, Машко, 51
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 6. Krste Danailov

  Intern, Машко, 33
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  5
 7. prichina

  Cuda 5.5, Машко, 37, од Скопје
  Мислења:
  7,810
  Допаѓања:
  5,012
  Поени од трофеи:
  2,312
 8. Royston

  Intern, Машко
  Мислења:
  25
  Допаѓања:
  23
  Поени од трофеи:
  20
 9. The Geek Boy

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  733
  Допаѓања:
  286
  Поени од трофеи:
  205