• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од McTime

  1. M

    Playstation 4 Jailbreak - Генерална Дискусија

    Zdravo moze li da se cipuva ps4 verzija 5.50 dali nekoj cipuva ili?
На врв Дно