1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
McTime
Последна активност:
31 Мај 2020
Зачленет:
14 Јануари 2013
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
55
Пол:
Машко
Роденден:
7 Февруари 1980 (Возраст: 40)

Сподели

McTime

Intern, Машко, 40

McTime последен пат беше виден (како):
31 Мај 2020