1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
mbss
Последна активност:
20 ноември 2011
Зачленет:
6 Мај 2009
Мислења:
79
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
0

Сподели

mbss

Intern

mbss последен пат беше виден (како):
20 ноември 2011