1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
MaximusX
Последна активност:
30 Јуни 2019
Зачленет:
7 Јануари 2013
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
60
Пол:
Машко
Роденден:
23 Февруари 1986 (Возраст: 33)
Локација:
Kavadarci

Сподели

MaximusX

Intern, Машко, 33, од Kavadarci

MaximusX последен пат беше виден (како):
30 Јуни 2019