1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
maxellpp
Последна активност:
17 Февруари 2020 во 20:46
Зачленет:
29 Септември 2014
Мислења:
4
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
60
Пол:
Машко
Роденден:
9 Декември 1995 (Возраст: 24)

Сподели

maxellpp

Intern, Машко, 24

maxellpp последен пат беше виден (како):
Прегледува тема Потребна помош!, 17 Февруари 2020 во 20:46