1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Maurelie
Последна активност:
16 Март 2019 at 19:22
Зачленет:
6 Април 2014
Мислења:
204
Допаѓања:
231
Поени од трофеи:
130

Следачи 1

Пол:
Машко
Роденден:
10 Мај 1987 (Возраст: 31)

Сподели

Maurelie

Gaining Experience, Машко, 31

Maurelie последен пат беше виден (како):
16 Март 2019 at 19:22