1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Matzkou
Последна активност:
21 oктомври 2019
Зачленет:
14 Декември 2015
Мислења:
44
Допаѓања:
79
Поени од трофеи:
50
Пол:
Машко
Роденден:
28 Април 1990 (Возраст: 29)

Сподели

Matzkou

Gaining Experience, Машко, 29

Matzkou последен пат беше виден (како):
21 oктомври 2019