1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Master4e
Последна активност:
14 Септември 2011
Зачленет:
11 Мај 2007
Мислења:
242
Допаѓања:
9
Поени од трофеи:
0

Ги следи 2

Сподели

Master4e

Intern

Master4e последен пат беше виден (како):
14 Септември 2011