1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
master1
Последна активност:
9 Јули 2011
Зачленет:
2 Септември 2009
Мислења:
30
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Сподели

master1

Intern

master1 последен пат беше виден (како):
9 Јули 2011