• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од masta

  1. M

    ONE mreza i internet

    Што биде другар, зема ли на One број на претплата, и ако си земал кажи дали и колку си задоволен. Јас слушнав дека сеуште имаат проблем со 3g.
На врв Дно